Overview company

Історія УТК (ПрАТ «​​Українська технологічна компанія») почалася в 1997 році. У 1998 р УТК стала реалізовувати повний комплекс робіт по створенню «з нуля» і модернізації вже існуючих спиртових та горілчаних виробництв, здійснюючи повний комплекс робіт: проведення науково-дослідних, дослідно-конструкторських, проектних робіт; виготовлення, монтаж і пуско-наладку обладнання. А також, виконуючи функцій генерального підрядника зі здачею замовнику заводу «під ключ». 

УТК сьогодні – це багатогалузеве підприємство, що здійснює свою діяльність на ринку промислових послуг України, а також, ряду інших країн CША, ЄС і СНД. Чисельність компанії близько 300 працівників в офісі, КБ, ПБ, виробництві і на монтажних ділянках та представництвах. Список галузей, в порівнянні з 1998 роком, значно розширений. Аналогічно додалися і напрямки діяльності – проектування, конструювання та виготовлення обладнання, будівництво нових, реконструкція існуючих підприємств харчової, переробної, мікробіологічної та спиртової промисловості. Зараз УТК виробляє близько тисячі найменувань промислової продукції на власному виробництві в т.ч. майже половина за іноземними ліцензіями Франції, Голландії, Ізраїлю. 

Актуальною на сьогодні діяльністю УТК є будівництво об’єктів виробництва біогазу, біоетанолу, сумішевих бензинів, спирту, СО2, сушка та виробництва будь-яких видів гранул (пеллет), очистка стічних вод, виробництво котельного та топкового обладнання. Кінцеві продукти реалізуються УТК енергозберігаючих виробництв – це: біогаз, біоетанол, ректифікований спирт, Біокорм DDGS, паливні гранули, мікробіологічні біодобрива, очищена вода. 

Однією зі складових успішної історія є співробітники УТК – висококваліфіковані фахівці, які пройшли відповідну закордонну підготовку і мають багаторічний досвід. Протягом більш ніж 15 років УТК задіяла досвід і знання вітчизняних і закордонних експертів сучасної науки світового масштабу, тісно співпрацюючи з вченими провідних установ з розробки та впровадження безвідходних технологій. Це дало можливість стати генпідрядником високого рівня, виконуючим повний комплекс складних і специфічних робіт не залежно від етапу проекту, що реалізовується. Вибираючи УТК замовники знаходять в одній особі розробника технології, інженерно-проектної документації, виробника 85% обладнання, монтажної організації, розробника і підрядника системи АСУТП та ЕМ, пуско-налагоджувальної організації. І все це на ділі, а не на папері. Гасло компанії це справами, а не словами. І підтверджується тим, що всі об’єкти які будувала УТК успішно працюють. А це десятки побудований об’єктів в голому полі. 

Як на початку своєї діяльності, так і на даний момент, індивідуальний підхід та інновації для УТК є одним з головних принципів роботи. Індивідуальний підхід для УТК – це основа ефективного вирішення для кожного конкретного підприємства-замовника.Показниками успішної історії УТК є: сотні ефективно реалізованих проектів, унікальні показники і виняткові результати, а також, подяку клієнтів-замовників. 

З повагою,

Українська технологічна компанія